Eseménynaptár
H K SZ CS P SZ V
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      
Hírek
Szóbeli felvételi
Ebédbefizetés 2024. márciusára
Csokonai ECHO - 5. szám
Megjelent iskolaújságunk, a Csokonai ECHO februári száma, benne: szalagavató, Retro party, Vitéz Kupa, Educatio, irodalom, képzőművészet, sikerek ÉÉÉS két új rovat: Badakné Bohó Tímea tanárnő az egészségmegőrzésről ír, illetve Bucskó Mirella sikeres Csokonais sportolókat mutat be - fogadják szeretettel!
Tavaszi szünet és ügyelet
Írásbeli pótfelvételi

CSVMG E-NAPLÓ

KRÉTA
Képtalálat a következőre: „kréta”(forrás: pixabay.com)

A Krétában már elérhető az e-ügyintézési felület.
Hozták a mieink a kerületi felsős és középiskolai népdalversenyt
A mérleg: három arany, egy ezüst, két fővárosi továbbjutó, egy Éneklő Ifjúságra javasolt

Óriási sikert értek el a Csokisok a kerületi népdalversenyen.

2012. január 6-án, a Szigeti József Általános Iskolában rendezték meg a kerületi felsős és középiskolai népdalversenyt. A kilenc meghirdetett versenykategóriából négyben indultunk, közel 30 tanulóval.

5-6. korcsoport 
LILIOMSZÁL nagyegyüttes - EZÜST MINŐSÍTÉS
1.       Ács Laura
2.       Csanádi Petra
3.       Fehér Zsófia
4.       Cserháti Zita
5.       Gáspár Hajnalka
6.       Géczi Zsanett
7.       Kovács Fanni
8.       Kovács Petra
9.       Rózsa Veronika
10.     Varga Eszter

7-8. korcsoport
NEFELEJCS kisegyüttes - ARANY MINŐSÍTÉS - Éneklő Ifjúság Hangversenyre javasolt
1.       Bejczi Vanda
2.       Csüllög Georgina Erika
3.       Drávucz Beáta
4.       Erdmann Kata
5.       Gerencsér Laura

7-8. korcsoport
TULIPÁN nagyegyüttes - ARANY MINŐSÍTÉS, fővárosi döntőbe jutott
1.       Barna Tamara
2.       Battonyai Imola
3.       Bejczi Vanda
4.       Bognár Andrea
5.       Csécs Zsuzsanna
6.       Csüllög Georgina Erika
7.       Drávucz Beáta
8.       Erdmann Kata
9.       Gerencsér Laura
10.     Pálinkás Anna

Középiskolai korcsoport
MARGARÉTA nagyegyüttes - ARANY MINŐSÍTÉS - fővárosi döntőbe jutott
1.       Csapó Enikő
2.       Csapó Vivien
3.       Harnos Tímea
4.       Hindulák Sára
5.       Mayer Dorottya
6.       Megyes Beatrix
7.       Paszternák Adrienn
8.       Pintér Flóra
9.       Varga Fanni
10.     Zákányi Noémi

Gratulálunk a versenyzőknek és sok sikert a fővárosi megmérettetéshez! Egyben mindenkit sok szeretetettel meghívunk 2012. január 19-én, csütörtökön 1/2 3 órára a Szigetibe, a díjkiosztó ünnepségre!

Pászti Károly