Képtalálat a következőre: „kréta”(forrás: pixabay.com)

A Krétában már elérhető az e-ügyintézési felület.
Sikereink 2019/2020
Sándor Zsolt tanár úrnak a Kulter.hu-n jelent meg kortárs képzőművészeti írása: http://kulter.hu/2020/05/tajak-illuzioi/

A Margaréta Énekegyüttes a "Tiszán innen, Dunán túl" Népdaléneklési Verseny fővárosi döntőjében ARANY minősítést szerzett!

Szívből gratulálunk az együttes tagjainak - Battonyai Blankának, Dósa Zsófiának, Molnár Zsófiának, Papp Linának, Szaszkó Rékának, Tolnai Gabriellának és Varga Orsolyának, -, valamint felkészítő tanáruknak, Pászti Károlynak!

A mai napon rendezett iskolai vers- és prózamondó versenyünk végeredménye:
" style="font-family:inherit;position:relative;direction:ltr">
- 5-6. évfolyam, vers:
1. Trója Karolina (6.a, tanára: Sándor Zsolt),
2. Takács Alexandra (5.a, tanára: Csapó Pál) és Deák Dézi (5.c, tanára: Csapó Pál),
3. Pázmándi Dóra és Makai Szabolcs (mindkettő 5.b, tanáruk Ambrus Antonietta).

- 5-6. évfolyam, próza:
1. Kalmár Nóra (6.a, tanára: Sándor Zsolt).

7-8. évfolyam, vers:
1. Tóth Viktória (8.c, tanára: Csapó Pál)

7-8. évfolyam, próza:
1. Mógor Barnabás (8.a, tanára: Kutas József)

A kerületi Szép magyar beszéd versenyen harmadik helyezést ért el Filip Kitti, 6.c osztályos diákunk az 5-6. évfolyamosok mezőnyében, a 7-8. évfolyamosok közt pedig Szilágyi Viktória, 7.d osztályos tanulónk hetedik helyezést szerzett - felkészítő tanáruk Borbély Edit.

Klekner Máté, 9.a osztályos diákunk a Wado Budapest-Vidék Bajnokságon a kadet korosztályos katában ezüst-, kumitében pedig bronzérmet szerzett - gratulálunk!

Varasdi Vanda (a képen nevelőedzőjével), 11.a osztályos diákunk a Vasas ököIvívójaként aranyérmet szerzett az Énekes István Emléktornán, az ifjúsági korosztály 69 kilogrammosok mezőnyében - gratulálunk!

Az iskolai Szép magyar beszéd verseny végeredménye:

- 5-6. évfolyamosok között 1. Filip Kitti (6.c), 2. Kádár Bende (5.b), 3. Trója Karolina (6.a) és Nagy Natália (6.b),
- 7-8. évfolyamosok mezőnyében 1. Szilágyi Viktória (7.d), 2. Mógor Barnabás (8.a), 3. Illés Kristóf (8.c),
- a gimnazisták közt pedig 1. Merksz Csilla (11.b), 2. Rácz Brigitta (9.a), 3. Szilágyi Viktória (9.a).

Krnács Máté II.

Szívből gratulálunk minden résztvevőnek és a kerületi fordulóba továbbjutóknak!
A zsűri nevében: Heisz Mónika és Kéringer Edit német szaktanárok

Az Újpesti Kulturális Központ által rendezett kerületi versmondó versenyen a középiskolások között Jakab Béla, 9.a osztályos diákunk 1. helyezett lett, Gaál Cintia, 10.a osztályos diákunk pedig 6. helyet szerzett (mindkettejük felkészítő tanára Kutas József), míg a 6. évfolyamosok mezőnyében Filip Kitti, 6.c osztályos diákunk ötödikként végzett (felkészítő tanára Borbély Edit). Gratulálunk!

A hazai rendezésű Wado-kai Európa-bajnokságon Klekner Máté (9.a) és Filip Kitti (6.c) is bronzérmet szerzett kumite versenyszámban! Szívből gratulálunk!

Máthé Levente (8.b) és Katona Martin (10.a) magyar bajnoki címet szereztek az Újpest Bulldogs U17-es amerikai futball csapatával. Gratulálunk!

Klekner Máté, 9.a osztályos diákunk bronzérmet szerzett a Wado Open Magyar Bajnokságán kumite versenyszámban a kadét korosztályos fiúk +70 kilós mezőnyében úgy, hogy Máté egy kor- és súlycsoporttal feljebb versenyzett. Gratulálunk!

Iskolánk kadétjai 6. helyezést értek el a Szentendrén rendezett 2019. évi Haditorna Versenyen - a csapat tagjai: Fűzi Lilla, Boldizsár Norbert, Horváth Benedek, Katona Ádám és Tóvári Levente. Gratulálunk!

Klekner Máté, 9.a osztályos diákunk bronzérmet szerzett a Shotokan Liga Nyílt WKF Karate Országos Bajnokságán kumite versenyszámban a 14-15 éves fiúk +70 kilós mezőnyében úgy, hogy Máté a -63 kilósok kategóriájában versenyez, ám ott nem volt nevező, így került két súlycsoporttal feljebb. Gratulálunk!