Eseménynaptár
H K SZ CS P SZ V
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
Hírek
Jelentkezz nyári Táborjáró Expedíciónkra!
Ismét megrendezzük nyári táborunkat a Törökmezőn, melynek célja a legendás cserkész-, vagy úttörőtáborok hangulatát felidéző, élményközpontú gyerekközösség működtetése, hasznos praktikák elsajátítása. Hagyományőrző programok, ötvözve a legmodernebb külföldi és belföldi ismeretekkel.
Ebédbefizetés
Szeretetcsoki
Oklevelet kapott iskolánk a programban való önzetlen részvételért.
Az Educatio kiállításon jártunk
Ahogy az iskolánkban már hagyomány, gimnáziumi tagozatunk minden osztálya kilátogatott a 20. Educatio Nemzetközi Oktatási Szakkiállításra, ahol hazai és külföldi egyetemek, főiskolák, piacvezető cégek, valamint nyelviskolák mutatták be képzési lehetőségeiket a diákoknak. A kiállításon készült fényképek iskolánk Facebook oldalán tekinthetők meg.
Ebédbefizetés

CSVMG E-NAPLÓ

KRÉTA
Képtalálat a következőre: „kréta”(forrás: pixabay.com)

A Krétában már elérhető az e-ügyintézési felület.
Újra budapesti dőntös az egyik népdalos csapatunk!

5 arany és 4 ezüst oklevelet hoztak haza versenyzőink a kerületi felsős és középiskolai népdaléneklési versenyről, az egyik csapatunk budapesti döntős lett!  

Kerületi felsős és középiskolai népdaléneklési versenyeredmények:

5. osztály kisegyüttes:
Drávucz Beáta (5.a.), Erdmann Kata (5.a.), Siményi Zsófia (5.a.)
EZÜST OKLEVÉL

6. osztály szóló:
Paszternák Adrienn (6.b.)
ARANY OKLEVÉL

6. osztály kisegyüttes:
Filkor Fanni (6.a.), Godó Ildikó (6.a.), Godó Hajnalka (6.a.)
ARANY OKLEVÉL

5.-6. osztály nagyegyüttes:
Csécs Zsuzsanna (5.a.), Drávucz Beáta (5.a.) Erdmann Kata (5.a.)
Farkas Barbara (5.b.), Feith Valentina (5.b.), Gerencsér Laura (5.b.), Manajla Anikó (5.a.), Nyul Regina (5.a.), Siményi Zsófia (5.a.), Filkor Fanni (6.a.), Godó Ildikó (6.a.), Godó Hajnalka (6.a.), Győrik Renáta (6.a.), Boros Diána (6.b.)
ARANY OKLEVÉL

7. osztály kisegyüttes:
Bánfalvi Dóra (7.a.), Schmidt Réka (7.a.), Zákányi Noémi (7.a.), Mayer Dorottya (7.a.)
EZÜST OKLEVÉL

8. osztály nagyegyüttes:
Grónás Mária (8.c), Miklósi Vivien (8.b.), Prófusz Judit (8.a.), Szalontai Roxána (8.c.), Szerepi Nikolett (8.a.),
Szilágyi Anikó (8.b.), Néger Alexandra (8.b.), Harmath Dóra (8.b.)
EZÜST OKLEVÉL

9.-10. osztály szóló:
Tóth Eszter (10.a.)
ARANY OKLEVÉL

9.-10. osztály nagyegyüttes:
Bogáncs Dániel (9.b.), Dombi Rebeka (9.a.), Kovács Gréta (10.b.), Lólé Alexandra (10.b.) Pimvicska Letícia (9.a.),
Varga Fanni (9.b.), Cserháti Erika (10.a.), Pásztor Dóra (9.a.)
EZÜST OKLEVÉL

9.-10. osztály kisegyüttes:
Cserháti Erika (10.a.), Pásztor Dóra (9.a.), Tóth Eszter (10.a.)
ARANY OKLEVÉL
és egyben BUDAPESTI DÖNTŐSÖK!!!

Emlékeztetőül: tavaly Neogrády Kiss Márton, Dobrozemszky Gábor és Szász Gábor jutottak be a budapesti döntőbe kisegyüttes kategóriában, ahol ezüst minősítést kaptak.

Az oklevelek a http://www.pasztik.hu oldalról is letölthetők.