Eseménynaptár
H K SZ CS P SZ V
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Hírek

CSVMG E-NAPLÓ

KRÉTA
Képtalálat a következőre: „kréta”(forrás: pixabay.com)

A Krétában már elérhető az e-ügyintézési felület.
Szép siker a kerületi népdaléneklési versenyen

Öt arannyal és két ezüsttel tértek haza versenyzőink a kerületi népdaléneklési versenyről. Két csoport továbbjutott a budapesti döntőbe, közülük az egyik a verseny legjobbja lett!

2011. január 28-án tartották az újpesti kerületi felsős és középiskolai népdaléneklési versenyt a Szigeti József Általános Iskolában. A részt vevő iskolák közül mi indítottuk a legtöbb versenyzőt, szinte minden kategóriában képviseltettük magunkat.

Az eredmények:

Középiskolai szóló kategória:

Tóth Eszter  - ARANY

Középiskolai kiscsoport kategória - Harangvirág együttes

Cserháti Erika

Pintér Flóra

Tóth Eszter

ARANY ÉS BUDAPESTI DÖNTŐSÖK valamint a zsűri által a verseny legjobbjának járó elismerés

 

Középiskolai nagycsoport kategória - Margaréta együttes

Bende Nikolett, Dénes Bernadett, Harmath Dóra, Héritz Kitti, Kelemen Zsófia, Megyes Bea, Varga Fanni, Zákányi Noémi ARANY ÉS BUDAPESTI DÖNTŐSÖK 

7.-8. osztály kiscsoport kategória - Nefelejcs együttes  

Bejczi Vanda, Csüllög Georgina, Drávucz Bea, Erdmann Kata, Gerencsér Laura

ARANY

5.-6. osztály szóló kategória:

Barna Tamara - EZÜST 

5.-6. osztály kiscsoportkategória - Ibolyavirág együttes 

Ács Laura, Battonyai Imola, Bognár Andrea, Pálinkás Anna, Varga Eszter

ARANY 

5.-6. osztály csoport kategória - Liliomszál együttes 

Ács Laura, Battonyai Imola, Bognár Andrea, Fehér Zsófia, Hingyi Fatime, Nagy Barbara, Pálinkás Anna, Rózsa Veronika, Varga Eszter

EZÜST

Korábbi eredmények:

2010. december 7-én tartották az alsós népdaléneklési versenyt a Pécsi Sebestyén Általános és Zenetagozatos Iskolában.

Eredmények:

Erdmann Zsóka 3. osztályos tanuló szóló kategóriában hatodik,

Imri Szilvia, Kucsák Nikolett, Rácz Vanessza a 3. osztályos tanulók csoportos kategóriában harmadik,

Katolai-Nagy Fanni, Kiss Dóri, Kovács Fanni 4. osztályos tanulók csoportos kategóriában harmadik helyezést értek el.  

Zheng Yan Qi 4. osztályos tanuló oklevélben részesült.    

 

 

 

Gratulálok a versenyzőknek a szép eredményért!

Pászti Károly