Eseménynaptár
H K SZ CS P SZ V
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
Hírek
Módosított, bővített szóbeli felvételi vizsgabeosztás
Az új lista linkje kattintás után érhető el.
Jelentkezz nyári Táborjáró Expedíciónkra!
Ismét megrendezzük nyári táborunkat a Törökmezőn, melynek célja a legendás cserkész-, vagy úttörőtáborok hangulatát felidéző, élményközpontú gyerekközösség működtetése, hasznos praktikák elsajátítása. Hagyományőrző programok, ötvözve a legmodernebb külföldi és belföldi ismeretekkel.
Ebédbefizetés
Szeretetcsoki
Oklevelet kapott iskolánk a programban való önzetlen részvételért.
Az Educatio kiállításon jártunk
Ahogy az iskolánkban már hagyomány, gimnáziumi tagozatunk minden osztálya kilátogatott a 20. Educatio Nemzetközi Oktatási Szakkiállításra, ahol hazai és külföldi egyetemek, főiskolák, piacvezető cégek, valamint nyelviskolák mutatták be képzési lehetőségeiket a diákoknak. A kiállításon készült fényképek iskolánk Facebook oldalán tekinthetők meg.

CSVMG E-NAPLÓ

KRÉTA
Képtalálat a következőre: „kréta”(forrás: pixabay.com)

A Krétában már elérhető az e-ügyintézési felület.
Népdaléneklési verseny 2015
Budapesti döntősök a Margaréta Énekegyüttes tagjai
1 Arany 3 Ezüst a kerületi népdalversenyen

2015. január 19-én rendezték a IV. Kerületi Felsős és Középiskolai Népdaléneklési Verseny döntőjét az Ady Művelődési Központban. 
Eredmények:
5-6. osztályos szóló kategóriában EZÜST minősítést kapott Papp Lina 6.b osztályos tanuló.

5-6. osztályos kisegyüttes kategóriában EZÜST minősítést kaptak az Ibolyavirág kisegyüttes tagjai: Krivánszki Zsanett, Májai Vivien, Papp Lina és Somogyi Gergő 6.b osztályos tanulók.

7-8. osztályos osztályos kisegyüttes kategóriában EZÜST minősítést kaptak a Nefelejcs kisegyüttes tagjai: Géczi Zsanett, Katolai-Nagy Fanni, Kovács Petra és Papp Katalin 8.b osztályos tanulók.

Középiskolai énekegyüttes kategóriában ARANY minősítést kaptak és bejutottak a fővárosi döntőbe a Margaréta Énekegyüttes tagjai: Ádám Emese 10.a, Battonyai Imola 10.a, Bubisz Rebeka 10.b, Csécs Zsuzsanna 11.a, Erdélyi Lea 9.b, Pálinkás Anna 10.b, Pintér Kármen 9.a, Schwartzenberger Panni 10.a, Szabó Fanni 11.a és Varga Eszter 9.a osztályos tanulók.

A versenyzőket felkészítette: Pászti Károly
A fővárosi döntőre 2015. február 17-én kerül sor a Hagyományok Házában.