Eseménynaptár
H K SZ CS P SZ V
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Hírek
Ebédbefizetés 2022. szeptemberre
Határtalanul!-kiránduláson a 11.b
Országos 3. és 6. helyezés a német nyelvű csapatversenyen
Kiválóan szerepeltek nyelvi tagozatos gimnazistáink a "Hallo Schweiz!" című országos német nyelvű csapatversenyen: a 9.b osztályból Csépán Márk, Laza Tamás, Zhang Zhenning Marci 3. helyezést, míg Domonyik Réka, Tóth Anna, Vadon Viktória 6. helyezést értek el - felkészítő tanáruk: Papp-Radnai Barbara. Gratulálunk!
Elismerő oklevél az Európai hulladékcsökkentési héten való sikeres részvételért
Leendő 9. évfolyamosok szülői értekezlete

CSVMG E-NAPLÓ

KRÉTA
Képtalálat a következőre: „kréta”(forrás: pixabay.com)

A Krétában már elérhető az e-ügyintézési felület.
Csokonai Népdaléneklési Verseny
2021. november 18-án, csütörtökön 14 órától rendeztük a 2021/22. tanévi Csokonai Népdaléneklési Versenyt a díszteremben. A tét a kerületi döntőbe jutás volt.
A vetélkedőt Tatár Gabriella Katalin igazgató-helyettes nyitotta meg. A zsűri tagjai voltak: Borbély Edit, Járai Attila, Csapó Pál és Pászti Károly.

A versenyen az alábbi eredmények születtek:

2. évfolyamban:
Baraksó Lilla Katalin SZÓLÓ kategóriában EZÜST,
Hrasztics Szelei Esztella és Németh Réka Bíborka KISCSOPORT kategóriában ARANY, Zsidai Patrícia, Schmied Lilien, Neuhaus Luca KISCSOPORT kategóriában EZÜST, Horváth Virág SZÓLÓ kategóriában EZÜST,

3. évfolyamban:
Kozák Réka SZÓLÓ kategóriában ARANY - pontszám alapján a második legjobb szólistaként kerületi döntős, Zele Rebeka Erika SZÓLÓ kategóriában EMLÉKLAP, Zsíros Réka SZÓLÓ kategóriában EMLÉKLAP, Tompa Tímea Nóra SZÓLÓ kategóriában ARANY - pontszám alapján a legjobb szólistaként kerületi döntős, Losonci Luca Réka SZÓLÓ kategóriában EZÜST, Molnár Boglárka, Losonczi Luca Réka KISCSOPORT kategóriában EZÜST, Kabai Dóra, Bojkovszky Kata Cseresznye, Henter Sára KISCSOPORT kategóriában EZÜST, Polyák Boglárka, Tompa Tímea Nóra KISCSOPORT kategóriában ARANY - legjobb pontszám alapján kerületi döntős,

4. évfolyamban:
Fekete Dóra Brigitta, Rob Boglárka Kelényi Flóra Viola KISCSOPORT kategóriában EZÜST, Gaál Eszter, Ráduly Lilien, Szalontai Adél KISCSOPORT kategóriában BRONZ, Farkas Bence Zoltán SZÓLÓ kategóriában ARANY - legjobb pontszám alapján kerületi döntős,

5-6. évfolyamban:
Molnár Lili SZÓLÓ kategóriában ARANY, Hajdók Petra SZÓLÓ kategóriában ARANY, Bakos Lilla, Horváth Jázmin Kármen, Kurta Kiara Amira, Balogh Édua, Sós Veronika, Ragó Eszter ÉNEKEGYÜTTES kategóriában ARANY - legjobb pontszám alapján kerületi döntős, Sándor Tímea, Horváth Dóra KISCSOPORT kategóriában EZÜST, Csehi Sarolta, Horváth Bence Antal, Kelényi Lili Julianna, Nagy Emese Melinda, Mama Laura ÉNEKEGYÜTTES kategóriában EZÜST, Szilárd Anita, Herczeg Lili, Dósa Dóra KISCSOPORT kategóriában BRONZ, Szőllősi Laura Míra SZÓLÓ kategóriában KIEMELT ARANY - kerületi döntős,
Szőllősi Laura Mira, Ambrus Kata KISCSOPORT kategóriában EZÜST,

7-8. évfolyamon:
Hegedüs Lorena Kendra, Kücüktüfekci Elif Anujin, Polgár Csinszka, Valasek Eszter, Váradi Angelika ÉNEKEGYÜTTES kategóriában EZÜST, Filip Kitti SZÓLÓ kategóriában ARANY - legjobb pontszám alapján kerületi döntős,

Középiskolai évfolyamon:
Lugosi Márk SZÓLÓ kategóriában ARANY, Korpos Lea, Varga Flóra Anna, Makai Kata Flóra, Balázs Angelika ÉNEKEGYÜTTES kategóriában ARANY, Mónus Benjamin SZÓLÓ kategóriában KIEMELT ARANY - kerületi döntős, Szekszárdi Fanni Lili, Tóth Viktória, Hegedüs Kiara Lilla KISCSOPORT kategóriában KIEMELT ARANY - kerületi döntős, Baraksó Levente Zoltán SZÓLÓ kategóriában ARANY minősítést szerzett.

Gratulálunk mindenkinek az elért eredményéhez!
A felsős és középiskolai kerületi döntő 2022. január 28-án lesz.
Az alsós kerületi döntőt 2022. május 4-én rendezik.